ubytování Třeboňsko Mája

Kam zajít v Třeboni na rybu

Hospůdka ve Spolí

Každá dobrá jihočeská vesnička má svou hospodu, ne jinak je tomu ve Spolí. Hospůdku najdete na návsi, u rybníčku, jen 5 minut chůze od našeho penzionu Mája.

 

Restaurace Šupina a Šupinka

V tradičním městě rybářů, v Třeboni, najdete nejednu restauraci, která nabízí nejrůznější rybí speciality. K nejznámějším rybím restauracím v centru Třeboně patří restaurace Šupina, na jejímž menu najdete především lákavé pokrmy z čerstvých sladkovodních ryb.

Telefonická rezervace: +420 384 721 149

 

Restaurace Bílý jednorožec

Najdete ji v centru města, hned vedle Svinenské brány, na Žižkově náměstí. Patří mezi vyhlášené restaurace v Jihočeském kraji.

 

Jihočeská hospůdkav Domaníně - 3 km od našeho pezionu Mája

Dalším tipem může být hospůdka v Domaníně, kterou máte po cestě k nám do penzionu. Zde nabízejí příjemné venkovní posezení pod pergolou, které přijde vhod po celodenním cyklovýletu.

Kuchyně se především zaměřuje na jihočeské speciality, sladkovodní ryby, hotová jídla menu a jiné.

 

Restaurace Dvorce u Třeboně

I zde se můžete zastavit na dobrou rybku z Třeboňských rybníků. Dvorce se nacházejí na cyklostezce, která vede ze Spolí ve směru na Břilice u Třeboně.

 

Vaše vlastní restaurace v penzionu

V penzionu Mája najdete velkou vybavenou kuchyni, ve které uvaříte pro celou rodinu nebo přátele. Na zahradě penzionu si pak můžete ryby nebo jiné dobroty ugrilovat v zahradním krbu s grilem.

Marinovanou rybku si můžete zakoupit v prodejně ryb Rybářství Třeboň, kterou máte při cestě z Třeboně k nám do penzionu.

Kontakt

 

 

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout