ubytování Třeboňsko Mája

Lázně v Třeboni - Aurora a Bertiny lázně

Bertiny lázně

Bertiny lázně se nacházejí v historickém centru města Třeboně, v těsné blízkosti městské památkové rezervace a Zlaté stoky, které patří do ekologicky atraktivního území chráněné krajinné oblasti Třeboňsko.Bertiny lázně Třeboň
Bertiny lázně nabízí kvalitní ubytování v pokojích všech kategorií i ubytování v dependance.

Léčí se zde nemoci pohybového ústrojí. Bertiny lázně nabízí rovněž rekondiční a relaxační pobyty, které jsou vhodné pro stavy únavy a snížené výkonnosti, zlepšení kondice, rekonvalescence apod. 

K Bertiným lázním patří i nově otevřené prostory Sportparku, kde najdete mj. tenisovou halu, tenisové kurty, bowling, squash, fitness.

Bertiny lázně se nacházejí 8 km od našeho ubytování Mája

Bertiny lázně s.r.o.
Tylova 1
379 15 Třeboň
tel.: +420 384 754 462
e-mail: sales@berta.cz
 www.berta.cz

 


 

Lázně Aurora

Komplex Lázně Aurora se nachází nedaleko od rybníka Svět v klidné části lázeňského města Třeboň a z jedné strany je obklopen rozsáhlým lázeňským parkem.lázně Aurora Třeboň

Součástí Lázní Aurora je společenský sál s kavárnou, restaurace Harmonie, bar, bowling bar, obchod, internetová místnost, kadeřnictví, kosmetika a pedikúra. Všechny tyto prostory jsou přístupné veřejnosti. Minimální standard pokojů nabízí koupelnu, samostatné WC, satelitní TV, rádio a telefon s možností připojení na internet. Hosté jsou ubytováni ve dvoulůžkových nebo jednolůžkových pokojích.

Lázně Aurora se nacházejí 9 km od našeho ubytování Mája.

Lázně Aurora, s.r.o.
Lázeňská 1001
379 13 Třeboň
tel.: +420 384 750 666
e-mail: sales@aurora.cz
www.aurora.cz

 

Náš tip - odpolední procedury v lázních

Odpolední procedury jsou pro každého, nejen tedy pro klienty lázní, ale i pro všechny návštěvníky Třeboně, kteří do města přijíždí na výlet, či jsou ubytováni v různých penzionech a hotelích, a samozřejmě i pro samotné obyvatele Třeboně. Není zde nezbytná objednávka; přijde-li zájemce např. o koupel a je volno, může jít po zaplacení hned do vany.

Odpolední procedury jsou v současné době k dispozici v Bertiných lázních i v Lázních Aurora ve dnech čtvrtek, pátek, sobota od 16 do 20 hodin.

 

Kulturní akce - lázně Třeboň

Třeboňské lázně pořádají spoustu kulturních akcí v prostorách lázní pro své pacienty, ale i pro veřejnost. Všechny akce můžete navštívit, i když nejste zrovna pacientem jednoho z lázeňských domů. Jsou přístupné pro širokou veřejnost. Aktuální program najdete vždy na webových stránkách lázní.

Velmi oblíbené jsou taneční večírky a různé přednášky. Vyhledávané jsou i dvě velké akce, které lázně v průběhu roku pořádají. Jedná se o "Otevírání lázeňské sezony" a "Lázeňská Třeboň".

 

 

Prohlédněte si videa z Třeboňských lázní

 

Kontakt

 

 

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout