ubytování Třeboňsko Mája

Cyklostezky na Třeboňsko přímo z penzionu Mája

Vážení hosté penzionu Mája, zde jsme pro Vás připravili několik tipů na cyklostezky, po kterých se můžete vydat na Třeboňsko a zase zpět do penzionu. Vydat se můžete i pěšky, po naučných stezkách, kterých se zde nachází také dost.

 

Pěší stezky na Třeboňsku

Pokud přijedete do Třeboně, k nám do penzionu Mája bez kol, můžete si je zapůjčit. Pokud máte ale raději pěší tůry, je spoustu míst kam se můžete vypravit. Několik tipů na pěší výlet jsme pro Vás připravili. Více informací >>

 

 

Pokud u nás tedy strávíte týdenní dovolenou, na každý den zde máte tip na cyklotrasu.

Cyklotrasa č.1 - 28 km - přímo z penzionu Mája

Průjezdní místa: Spolí, Libín, Vlkovice, Štěpánovice, Miletín, Dunajovice, Břilice, Třeboň mapa cyklotrasy >>

 

Cyklotrasa č.2 - 34 km - přímo z penzionu Mája

Průjezdní místa: Vlkov, Klec, Lužnice, Přeseka, Břilice, Třeboň, Odměny, Spolí mapa cyklotrasy >>

 

Cyklotrasa č.3 - 69 km přímo z penzionu Mája

Průjezdní místa: Hrdějovice, Borek, Lišov, Dunajovice, Třeboň, Doubí, Spolí, Zvíkov, Rudolfov mapa cyklotrasy >>

 

Cyklotrasa č.4 - 32 km přímo z penzionu Mája

Průjezdní místa: Nová Hlína, Stará Hlína, Stříbřecký most, Holičky, Kolomazna, Na Hrádečku, Opatovický Mlýn, Schwarzenberská hrobka, Odměny, Spolí, Spolský Mlýn, Šustův pom., Třeboň mapa cyklotrasy >>

 

Cyklotrasa č.5 - 60 km přímo z penzionu Mája

Průjezdní místa: Nová Hlína, Stará Hlína, Smitka, Přeseka, Dunajovice, Horní Miletín, Lišov, Rudolfov, Hlincová Hora, Zvíkov, Libín, Spolí, Domanín, mapa cyklotrasy >>

 

Cyklotrasa č.6 - 17 km přímo z penzionu Mája

Průjezdná místa: Spolí, Spolský Mlýn, Lázně Aurora, Třeboň, hráz rybníka Svět, Schwarzenberská hrobka, Odměny, Domanín, Spolí mapa cyklotrasy >>

 

Cyklotrasa č.7 - 93 km - přímo z penzionu Mája

Průjezdní místa: Spolí, Třeboň, Novořecká Bašta, Dlouhý most, Starý Hospodář, Starý Kaclíř, Chlum u Třeboně, Žabarna, Klikov, Františkov, Bosna, Ochůzky, Halámky, Dvory n/L, Nová Ves n/L, Žofina Huť, Obora, Podnakolický rybník, Nakolice, Byňov, Horní malý rybník, U čertova rybníka, Petříkov, Jílovice, Vlachnovice, Lhota, Mladošovice, Spolský rybník, mapa cyklotrasy >>

 

Cyklostezky na Borovansko

Borovany se nacházejí jen 13 km od penzionu Mája a v jejich okolí se nachází krásná krajina a další cyklostezky. Zde máte několik tipů.

 


Nejznámější cyklotrasy na Třeboňsku

 

Stezka zdraví Hrádeček u centra města, v Třeboni

Stezka vznikla za podpory města Třeboně, pro všechny turisty mající rádi pohyb a zábavu. Je vhodná pro rodiny s dětmi, které si mohou vyzkoušet svou zdatnost, rovnováhu a sílu.
Více o stezce >>

 

Naučná stezka okolo rybníka Rožmberk

Rybník Rožmberk je největším rybník v ČR. Pokud zamíříte na dovolenou na Třeboňsko, nezapomeňte se zastavit na jeho hrázi a projít se ve stínu staletých dubů.
Více o cyklostezce >>

 

Naučná stezka Okolo Světa

Stezka je dlouhá 12 km, a najdete na ní 16 zastávek s informačními cedulemi. Je určená hlavně pro pěší, mohou sem ale i cyklisté. Ti však musejí dávat pozor právě na pěší turisty.
Více o stezce >>

 

Cyklostezka Okolo Třeboně

Stezka je dlouhá 39 km, a najdete na ní 22 zastávek s informačními cedulemi. Je jedno jakým směrem se po stezce vydáte, protože tvoří okruh po Třeboňské krajině. Začíná a končí v Třeboni.
Více o cyklostezce >>

 

NOVÉ cyklostezky z města Třeboň

Město Třeboň pro Vás připravilo nové tématické a hlavně zajímavé cyklostezky s názvem Nové cyklotrasy Třeboňska. V první cyklostezce se Vám představí rybníky a pověsti, které se k nim vztahují. Druhá vás přenese do historiie do období 2. světové války na Třeboňku a třetí vás povede po velké části Třeboňska.

 

Cyklostezky Památné stromy Třeboňska

Třeboňsko je proslulé cyklostezkami a rybníky, na kterých se nacházejí mnohdy i několik staletí straré stromy. Pojďte je prozkoumat díky cyklostezkám, které pro Vás vytvořilo město Třeboň.

 

Kontakt

 

 

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout