ubytování Třeboňsko Mája

Penzion Mája a jeho okolí

V Třeboni a v našem penzionu Mája se nudit nebudete! V okolí najdete spoustu zajímavých míst k navštívení, ať už přírodních tak i historických.

 

Přírodní rezervace Třeboňsko

Přírodní rezervace Třeboňsko

V CHKO Třeboňsko, které má celkovou rozlohu 700 km², se nachází 33 přírodních rezervací a památek, z toho má 5 území status národní přírodní rezervace. Krajina Třeboňska představuje velice unikátní přírodu a krajinu, která si i přes osídlení člověkem zachovala velmi cenné přírodní hodnoty.

více
Jindřichův Hradec - Jindřichohradecko

Jindřichův Hradec - Jindřichohradecko

Jindřichův Hradec je město, které najdete 37 km od penzionu Mája, ve kterém můžete trávit svou dovolenou. Při této příležitosti můžete navštívit Jindřichův Hradec a jeho zajímavosti, zajet si sem můžete třeba na kole či autem a je tu opravdu co k vidění.

více
Zámek ve Stáži nad Nežárkou

Zámek ve Stáži nad Nežárkou

Zámek se nachází v malém městečku Stáž nad Nežárku, na půli cesty mezi Třeboní a Jindřichovým Hradcem. Od penzionu Mája se nachází zhruba 25 km po silnici.

více
Borovany

Borovany

Městečko Borovany leží 13 km od penzionu Mája. Historie města sahá až do 12. století a naši předkové nám zde zanechali mnoho cenných historických památek a pověstí.

více
obec Libín

obec Libín

Libín najdete na trase ve směru České Budějovice, necelé 2 km od penzionu. Na návsi najdete kapličku Nejsvětějšího srdce Ježíšova a další typické lidové architektury, kterou můžete vidět na Jihu Čech.

více
Domanín u Třeboně

Domanín u Třeboně

Domanín můžete navštívit na cestě z našeho penzionu do Třeboně. Nachází se jen 3 km od Spolí. Přímo na návsi se nachází obchůdek s potravinami, cukrárna a hospůdka.

více

Kontakt

 

 

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout